TÜV AUSTRIA TURK AKADEMİ

ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ (IRCA)

GENEL BİLGİLER

KimlerKatılabilir?

Kalite Yönetim Sistemleri'ni denetleyen 1'inci, 2'nci, 3'üncü taraf denetçiler, yöneticiler, sistemi kuran kişiler ve diğer sorumlu personel.

NeKazandırır?

Eğitim, ISO 9001:2015 standartlarına uygun Kalite Yönetim Sistemleri belgelendirmesi yapan denetim kuruluşlarının ilkeleri doğrultusunda katılımcıları eğitmeyi hedeflemektedir. Eğitimin bir diğer amacı, denetimlerle ilgili önemli ilkeleri anlatmak, denetçinin etkin değerlendirme yapabilmesi için gerekli olan denetim tekniklerini vermek, analiz ve özeleştiri yoluyla denetim yeteneklerinin geliştirilebilmesini sağlamaktır.

Notlar

Eğitim Yöntemi: Eğitimde ele alınan konular ve materyaller, ISO 9001 standardında yapılan değişikliklere göre revize edilen bilgileri içermektedir. Eğitim boyunca örnek bir firmanın kalite sistemi ele alınarak katılımcılar içinden oluşturulacak gruplarla vaka çalışması yapılacaktır. Eğitim süresince katılımcıların performansı sürekli olarak izlenecek ve eğitim sonunda yapılacak sınavla birlikte değerlendirilerek başarılı olanlara “IRCA Onaylı Başarı Sertifikası“ verilecektir. Eğitim dili Türkçe’dir.

Gerekli Ön Bilgiler: Katılımcıların ISO 9001 Standardı'nın gereklerini çok iyi biliyor oldukları kabul edilecektir. ISO 9001 Standardı tekrar anlatılmayacaktır. Katılımcıların iç denetçi eğitimi almış olmaları faydalı olacaktır. Eğitim, IRCA onaylı Baş Denetçi ve eğitmen tarafından verilecektir.

EĞİTİM KONULARI

EğitimdeNeler Var?

  • ISO 9001’e Kısa Bir Bakış
  • Kalite Sistem Dökümantasyonu
  • Denetimler / Denetimin Amacı / Denetime Yaklaşım Teknikleri / Denetim Yönetimi
  • Uygunsuzluk Raporları / Raporlama Teknikleri
  • Denetim Takibi
  • Denetim Provası / Vak'a Çalışmaları

BAŞVURU VE KATILIM

Lütfen geçerli bir ad girin.

Lütfen geçerli bir soyad girin.

Lütfen geçerli bir firma adı girin.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Lütfen geçerli bir telefon girin.

Lütfen bir mesaj yazın.

Bu formu kullanarak; 26 Eylül 2022 09:00 tarihinde düzenlenecek olan "ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi (IRCA)" eğitimi için katılım başvurunzu bize iletebilirsiniz. Ekibimiz talebiniz ile ilgili olarak en kısa sürede sizinle temas kuracaktır.